InfiBird on loodud, et infomaailmas tegutsevatele inimestele võimaldada pikkade tööpäevade asemel hoopis rohkem kvaliteetaega elu teiste aspektide jaoks. Läbi väärtuslike teenuste kasutamise muutub sinu tööpäev kordades lühemaks, tulusamaks ja palju efektiivsemaks kui varem. Minu eesmärgiks on kirjutada lihtsustatud kujul sisekommunikatsiooni, karjääri ja tööturu teemadel, mis on aktuaalsed. Seeläbi aitan ühiskonnas luua uusi arusaamu, ideid ja mõtteviise, mis loovad aluse sidusama ühiskonna jaoks ja iga inimese professionaalsete unistuste täitmiseks õigel ajahetkel.

InfiBird OÜ eesmärgiks on pakkuda professionaalseid sisuloome teenuseid Eesti ettevõtetele, toetada teadmustöötajaid läbi kvaliteetsete teenuste ning olla personaalse lähenemisega iga kliendi nägu.

 InfiBird otsib, loob, kirjutab ja haldab, et Sulle jääks rohkem aega Oma töö tegemiseks!

Sind huvitab millised on teenused ja kasu, mida minuga töötades saad? Läbi personaalse ja sõbraliku suhtluse õpin sind tundma, et saavutaksid oma karjäärivalikutes parima, mida suudad, tuues peidust välja sinu oskused läbi järgnevate tegevuste ja pakkudes tuge:

  • Sisekommunikatsiooni kitsaskohtade tuvastamine läbi süsteemse lähenemise, infoliikumise parendusettepanekud koos infopoliitika ja infostrateegia loomisega.
  • Juhendite ja õppematerjalide loomine, pakkumaks tuge juhtidele nende meeskonnaliikmete jätkusuutliku õppeprotsessi võimaldamiseks.
  • Karjääriinfo konsultandi teenuste hulgas on 1:1 vestlused töötajate ja juhtidega, et tuvastada peidus olev isiklik uudne potentsiaal. Toetan uute karjäärivalikute eelinfo kogumisel ja teadlike otsuste tegemisel pakkudes tuge ka uute kandideerimisdokumentide sõnastamisel ja koostamisel.
  • Teen kättesaadavaks veebipõhise karjääriraamatukogu kaudu karjääriinfot sisaldavad infoallikad, mis on mugavalt koondatud ühte kohta kokku, et lihtsustada infootsingu protsessi ja võimaldada seal iseseisvalt ringi vaadata.
etEstonian